Szanowni Państwo,

Od 1 stycznia 2018 roku Kodeks Etyki Medtech Europe wprowadzi w krajach Unii Europejskiej ważne zmiany sposobu wsparcia edukacji medycznej przez firmy branży technologii medycznych.

Jedną z najważniejszych regulacji będzie zakaz bezpośredniego sponsorowania udziału pracowników ochrony zdrowia w wydarzeniach naukowych, takich jak konferencje i kongresy. Granty na cele edukacyjne będą mogły być przekazywane akredytowanym organizacjom ochrony zdrowia, które będą mogły przekazywać je pracownikom według ścisłych, przejrzystych zasad Kodeksu Etyki w Biznesie.

Z przyjemnością przekazujemy Państwu informację, że zgodnie z założeniem wspierania edukacji medycznej, organizacja THT Poland otrzymała certyfikat jakości EucoMed Ethical Medtech. Dołączyła w ten sposób do pierwszych organizacji w Europie spełniających wymogi MedTech Europe Code of Ethical Business Practice.

Od stycznia 2018 roku na stronie https://www.thtpoland.com będziemy przekazywać informacje o możliwościach starania się o granty edukacyjne dla polskich lekarzy. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z finansowania uczestnictwa w kongresach i szkoleniach za pośrednictwem THT, prosimy o założenie swojego profilu na naszej stronie.

Mamy nadzieję, że działania THT Poland dla wspierania szkolenia środowiska medycznego w Polsce umożliwią Państwu mocny rozwój naukowy i zawodowy oraz spełnienie planów w Nowym Roku 2018.

Z wyrazami szacunku,

Zespół THT Poland

2017-12-29T01:34:20+00:00 Categories: Grants|
X